Hľadá sa Skaut roka 2021

Nezabúdajme oceniť tých, ktorí si to zaslúžia!

Preto sme sa tento rok rozhodli, že oceníme NAJ vodcu a radcu Východoslovenskej oblasti, ktorí sa vo voľnom čase venujú iným, sú vzorom pre svoje vĺčatá, skautov, rangerov či roverov a idú príkladom svojím správaním.

Ak máte vo svojom okolí takéhoto človeka, nominujte ho vyplnením formulára do 31. augusta 2021. Nezabudnite uviesť najmä dôvody, pre ktoré ho nominujete, tento údaj je naozaj veľmi dôležitý.

Ocenenie sa odovzdáva v 4 kategóriách vodca, vodkyňa a radca, radkyňa.

Základné kritériá, ktoré musia nominovaní spĺňať sú:

Vodca /vodkyňa:

• má vodcovský dekrét (alebo je tento rok účastníkom vodcovskej lesnej školy)
  • pôsobí na pozícii oddielový alebo zborový vodca

Radca / radkyňa:

• má radcovský dekrét (alebo je tento rok účastníkom radcovského kurzu)
  • pôsobí na pozícii radca/radkyňa družiny

Nomináciu na Skauta môže ktorýkoľvek člen alebo organizačná zložka SLSK. Nominácie zbiera a vyhodnocuje oblastná rada VSO. Slávnostné odovzdanie ocenení prebehne na rozšírenej oblastnej rade 11. septembra 2021.

Ak chceš niekoho nominovať, vyplň formulár, ktorý nájdeš po kliknutí na tlačidlo nižšie.

vso plagat radca roka 2021