KURZ LANOVÝCH DRÁH

Poznáte ten pocit, kokteil adrenalínu a strachu so štipkou nebezpečenstva, okoreneného následnou záplavou endorfínov po zdolaní prekážky? Máte už dávnejšie chuť prekročiť svoju komfortnú zónu, kde nieto strachu, či prekážok a vyskúšať si v zbore, oddiele niečo nové ? … len ste nemali doposiaľ ľudí, ktorí by to vedeli pripraviť.

Ak sú tým chýbajúcim článkom vo vašej činnosti práve lezecké aktivity, tak je potom Kurz lanových dráh určený práve pre Vás !!!

Prvá a zároveň posledná možnosť byť pri tom v roku 2015 sa uskutoční v dňoch 06. – 08. novembra 2015 vo Fričovciach, na chate Kanné. Začínať budeme v piatok cca. o 20.15 hod. a končiť v nedeľu okolo 14.00 hod. Maximálny počet účastníkov je 15, takže neváhajte a konajte rýchlo.

Kurz je určený pre všetkých učenia chtivých, predovšetkým by sme radi uvítali záujemcov, ktorí sa následne v domovských zboroch budú venovať tejto činnosti. Vzhľadom k tomu, že sa jedná o aktivity s vyšším stupňom rizika, minimálny vek, ktorý musíte mať v občianke je 17 rokov. Účastnícky poplatok je 11 €/osoba/víkend. Nutné vybavenie: čokoláda + 2 x 2,5m rep šnúry (= technické lano o priemere cca. 6 mm).

Čo máte obsiahnuté v cene:

  • strava od piatka večere do nedele obeda,
  • ubytovanie na chate,
  • asistencia pri praktických činnostiach dlhoročnými lezcami,
  • zapožičanie lezeckého vybavenia (sedačky, laná, horolezecké železo…)

Uzávierka prihlášok

Prihláška na kurz je súčasťou tohto mailu a posielajte ich e-mailom do stredy 28. októbra 2015 na martin.kovalik@scouting.sk. Bližšie info získate tiež na vyššie uvedenej mailovej adrese alebo na tel. 0908 622 505. Tešia sa na Vás členovia RT Baobab a Východoslovenskej oblasti.

P.S: Ak máte nejaký vlastný lezecký materiál (predovšetkým sedačky, prilbu, HMS karabiny, osmičky atď) vezmite ho so sebou, určite sa zíde.

Martin Kovalík – Tammy