Výročné oblastné zhromaždenie

Dňa 9. novembra 2013 sa v priestoroch pastoračného centra na Šváboch uskutoční Výročné oblastné zhromaždenie. Začiatok zhromaždenia je o 9:00 a predpokladaný koniec do 16:00. Medzi hlavné body programu patrí hodnotenie činnosti oblastnej rady za posledné volebné obdobie a voľba nových členov oblastnej rady. Hlasovacie právo má každý vodca oddielu s počtom 15 a viac členov, vodca zboru, vodca samostatného oddielu, člen oblastnej rady a nositelia rádov strieborného vlka alebo trojlístka. Ak sa zhromaždenia nemôžete zúčastniť, delegujte na svoje miesto iného činovníka z Vášho zboru. Ak sa vám nechce cestovať v sobotu ráno, môžeme vás ubytovať v Prešove už v piatok popoludní. Samozrejme, kto by sa rád zúčastnil oblastného zhromaždenia ako pozorovateľ, je vítaný. Tešíme sa na spoločné stretnutie.

So stiskom ľavice Oblastná rada VSO